Maksmine ja turvalisus

PERESTAFF OÜ e-poes saate toodete ja teenuste eest tasuda pangaülekandega, PayPal-ga või sularahas kaubale ise järgi tulles. Peale ostu sooritamist leiate oma e-postist tellimuse- ja maksekinnituse. Pangaülekande korral ka maksejuhendi.

Juhul, kui valite maksmisviisiks pangaülekande, palume tasuda PERESTAFF OÜ arveldusarvele IBAN EE641010220279147221 SEB’s. Oma tellimuse numbri palume Teil kindlasti märkida ülekande selgituseks. Kogu ülekandeks vajalik informatsioon kuvatakse teile e-poes ka kohe peale tellimuse esitamist. Tellimuse kinnitus koos vajaliku infoga saadetakse ka teie e-posti aadresile.

Ülekandega tasumist ootame Teilt peale tellimuse esitamist 3-e tööpäeva jooksul. Selle möödudes eeldame, et soovite tellimusest loobuda ja tellimus tühistatakse.

PERESTAFF OÜ e-poest ostmine on turvaline. Teie isikuandmeid ei avaldata kõrvalistele isikutele. PERESTAFF OÜ kasutab Teie andmeid ainult Teie tellimuse täitmisel ning vastavalt Teie nõusolekule ka Teile eripakkumiste edastamiseks.

Kohaletoimetamine

Teil on võimalik PERESTAFF OÜ e-poest toodete tellimisel valida erinevate kohaletoimetamise viisi vahel. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

  • SmartPOST pakiautomaadi teenus Eesti piires – hind vastavalt SmartPosti hinnakirjadele.

Tellimuse jõudmisel valitud pakiautomaati saadetakse Teile paki saabumise kohta SMS sõnum. Sõnum sisaldab pakiautomaadi asukohta ja personaalset uksekoodi, mille alusel Te oma paki kätte saate. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPOSTi pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saabumisest Teie mobiiltelefoni. Väljastamata pakkide kohta saadetakse teile täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit.

  • DPD kullerteenus – Eesti, Baltikum, Euroopa • Tulen ise järele – 0 €

Oma tellimusele on võimalik ka ise järele tulla aadressil Loomisvälja tee 16, Metsakasti küla, Viimsi vald. Soovitav enne tulekut ette helistada ning kokku leppida

SmartPost-ga peab Teie tellimus üldjuhul jõudma kohale 1 – 3 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimuse täitmisel viivitus, võtame teiega koheselt ühendust.

Toodete tagastamine

Juhul, kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda ja me ei ole veel tellimust teele saatnud (postitame 1-2 tööpäeva jooksul), tühistatakse teie tellimus. Tellimuse tühistamiseks palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel telefonil +372 51933100 või saatke vastavasisuline e-kiri aadressile info@senchukoff.com

Juhul, kui te ei ole saadud tootega rahul, on Teil õigus oma tellimus või osa sellest kasutamata ja proovimata kujul ning omal kulul meile tagasi saata. Tagastamise kulud jäävad ostja kanda. Tagastatavast kaubast peab meile teada andma 14 päeva jooksul alates päevast, mil saite tellimuse kätte. Tagastatavad tooted peab tagasi saatma 14 päeva jooksul tagastamisest teatamisest. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Soovi korral lisage ka tagastamise põhjus. Tagastatava kauba eest tasutud summa kantakse Teie märgitud arveldusarvele 7 päeva jooksul alates tagastatud kauba meile tagasi jõudmisest. Juhul, kui teieni jõudnud tooted on saanud vigastada või ei vasta kättesaamisel oma kirjeldusele, saate meie poole pöörduda 2 kuu jooksul puuduse ilmnemisest. Seejärel pakume Teile toodete asendamist või kompenseerimist.